PORTĀLS

Par mums

Par mums

“LOREM” nekustamo īpašumu pārvaldības uzņēmums ar atbildīgu un saprotamu īpašumu pārvaldību. Uzņēmums veic dzīvojamo māju, komercobjektu un privāto īpašumu pārvaldību un apsaimniekošanu.

10 gadu laikā iegūtā darbinieku pieredze un zināšanas strādājot ar dzīvojamām mājām un komercobjektiem sekmējusi turpmāko attīstību, sniedzot profesionālus nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un pārvaldības pakalpojumus. Uzņēmums pievienojies LR Ekonomikas ministrijas Dzīvojamo māju pārvaldnieku reģistram, parādot, ka spēj piedāvāt atbilstošu pārvaldību jebkuram objektam.

Ar individuālu pieeju katram objektam tiek meklēts un piedāvāts nepieciešamais pakalpojumu kopums un atbilstošākais veids, kā padarīt efektīvāku un ekonomiski saimnieciskāku mājas apsaimniekošanu, optimizējot pārvaldīšanas procesu, tā izmaksas. Turklāt spēja orientēties ēku inženierkomunikācijās un to funkcionalitātē palīdz rast risinājumus, lai nodrošinātu kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu.

PARVALDIT.LV

Piedāvājam pilnu apsaimniekošanas servisu ar individuālu pieeju katram īpašumam. Celsim dzīves kvalitāti Jūsu īpašumā, uzturot sakoptu vidi un īpašuma ilgtspēju!

Norēķini

AS Swedbank
SWIFT: HABA22LV
IBAN: LV95HABA0551031747959

Kontakti

SIA LOREM
Reģ.Nr. 40103474177
Birojs: +371 29626410
E-pasts: info@parvaldit.lv
Aldaru iela 7, Rīga, LV-1050
P O T C P 9:00-18:00
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram